Baccarat

Baccarat

Baccarat to jedna z najpopularniejszych gier, jakie oferują obecnie kasyna. Pewnie większość z nas kojarzy ją z kina, jako że to ulubiona gra Bonda. Jamesa Bonda. To też ulubiona gra doświadczonych hazardzistów, ponieważ jest stosunkowo ryzykowna. Pomijając rzadko trafiającego się remisa w bakaracie możliwa jest wyłącznie przegrana albo wygrana. Wszystko zależy od szczęścia.

Zaletą baccaratu są proste zasady gry: gracz oraz krupier dostają po dwie karty z talii, a następnie sumują ich punktację – ten, który będzie miał większy wynik, wygrywa. W bakaracie, podobnie jak choćby w blackjacku, figury i kolory nie odgrywają żadnej roli, najważniejsza jest punktacja przyporządkowana kartom. Przykładowo 2 i 3 są warte 5, a 6 i 7 dają 3.

W zależności od wariantu baccaratu, na który się zdecydujemy, jest niekiedy możliwość wylosowania jeszcze jednej karty. Prawdopodobieństwo zwycięstwa w bakaracie wynosi 50:50 i co interesujące, gracz ma możliwość obstawienia wygranej krupiera. Niektórzy uważają, że to właśnie obstawianie kto zwycięży, a nie sama rozgrywka, jest sednem baccarat.

bacarrat

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *