Co to jest bonus w kasynie?

Co to jest bonus w kasynie?

Większość kasyn internetowych, żeby zachęcić internautów do wzięcia udziału w grze, proponuje im atrakcyjne promocje, zwłaszcza tzw. bonusy. W dzisiejszym tekście opiszemy kilka najczęściej spotykanych rodzajów bonusów. Kto wie, może któryś z nich Was zainteresuje.

Najpopularniejsza forma bonusu to bonus od pierwszego depozytu. Są to dodatkowe środki przyznawane klientowi po pierwszym zasileniu konta. Z reguły wartość bonusu wyrażana jest jako procent pierwszej wpłaty i posiada określone ograniczenia. Ta promocja adresowana jest oczywiście do klientów, którzy jeszcze nie zarejestrowali się w danym serwisie. Bonus powitalny można otrzymać nie więcej niż raz.

Następnym popularnym bonusem jest bonus lojalnościowy. Zazwyczaj są to punkty, które możemy spożytkować na dowolnie wybrany cel, np. zakup upominków i wpisów na turnieje czy opiekę profesjonalnego managera. Ta propozycja skierowana jest wyłącznie do stałych klientów, którzy regularnie zaglądają do kasyna. Regularni gracze mogą liczyć również na bonusy reload (od kolejnych zasileń konta) i freebet (darmowe spiny).

Najlepsze bonusy oferują: Royal Panda, eXbino Gaming, Europa Casino i Bet365.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *