Wycieczka po Ameryce z przystankiem w Las Vegas

Wycieczka po Ameryce z przystankiem w Las Vegas

Podróże od zawsze są moją największą pasją. W ciągu ostatnich 10 lat odwiedziłam 33 krajów na 3 kontynentach. W Ameryce Północnej byłam do tej pory pięć razy, zwiedzałam tam m.in. Nowy Jork, Oregon i Nowy Meksyk, ale jeszcze nigdy nie udało mi się wybrać do słynnego Miasta Grzechu.

W tym roku jednak razem z przyjaciółmi zdecydowaliśmy się na wyprawę do Ameryki z przystankiem w Las Vegas, ponieważ każdy z nas chciał sprawdzić swoje szczęście w tamtejszych słynnych kasynach. Trzeba przyznać, że domy gry w Nevadzie są naprawdę tak imponujące jak się je opisuje: ociekające luksusem, eleganckie, pełne wyjątkowych atrakcji dla każdego. Można tutaj zobaczyć doskonale odwzorowaną Statuę Wolności, rollercoastery, fontanny w kasynie Bellagio, zoo, cyrk itp.

Najsłynniejszą jednak atrakcją Las Vegas są kasyna. Osobiście zajrzeliśmy do Luxor, Flamingo i Silver Seven, ale tylko to pierwsze przyniosło mi szczęście. Dzięki trafieniu jackpota w Lucky Penny zdobyłam blisko Nowy Jork, Oregon0.000, niestety poker nie przyniósł mi podobnego sukcesu. Od tego czasu jestem wielką fanką automatów one-armed bandit i często gram w nie za pośrednictwem internetu, chociażby na stronie kasyna AdmiralSpot.

Mam nadzieję wrócić jeszcze kiedyś do Las Vegas, tamtejsze domy rozrywki są doprawdy fantastyczne. Ale za to grając za pośrednictwem sieci mam do dyspozycji dodatkowe bonusy w kasynie, np. bonus za rejestrację.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *